سایت ساختمانی alinclub.ir | tines.ir - تاینی(لیست قیمت فروش ، نمایندگی ، قیمت روز ، مشخصات فنی)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
  [an error occurred while processing this directive]
سیستم فروش آنلاین alinclub.ir یکی دیگر از مجموعه سایت های باشگاه صنایع ایران می باشد با استفاده از این سیستم سایت فروش نیز می توانید به صورت خودکار تنها با خود این سیستم و یا با کل سایت های مجموعه سایت فروش داشته باشید.
برای سایت فروش با این سایت کافی است به آدرس alinclub.ir مراجعه نموده و سپس کد سایت فروش را در وب سایت خود درج نموده و وب سایت خود را از همان طریق در سیستم ثبت نمایید.
عنوان فعالیت قبلی این وب سایت نامشخص بوده است که به دلیل عدم تمایل صاحب وب سایت به تمدید خدمات توسط مجموعه سایت فروش خریداری شده است.

 

 


باشگاه صنایع برتر ایران

بروزرسانی قیمت در

عبارات کلیدی: فروش ویژه باشگاه صنایع برتر برتر ایران - لیست قیمت باشگاه صنایع برتر برتر ایران - نمایندگی باشگاه صنایع برتر برتر ایران - خرید باشگاه صنایع برتر برتر ایران - ارزانترین: باشگاه صنایع برتر برتر ایران - ارسال (باشگاه صنایع برتر برتر ایران) به تهران، کرج، دماوند، اصفهان، شیراز یک روزه می باشد.

باشگاه صنایع برتر برتر ایران | بروز رسانی سه شنبه, 09 خرداد 1402 باشگاه صنایع برتر ایران | باشگاه
 

باشگاه صنایع برتر برتر ایران | بروز رسانی سه شنبه, 09 خرداد 1402 ساعت 20:23:47.

 

 

 

 


باشگاه صنایع برتر ایران با هدف معرفی صنایع و محصولات آنها به صنایع مرتبط با هدف بازاریابی (B2B) از سال 1396 شروع به کار کرده.

 

باشگاه صنایع برتر ایران


 

قیمت کود شیمیایی (Chemical Fertilizer)
 

قیمت کود شیمیایی (Chemical Fertilizer)

هر نوع ماده معدنی، آلی یا بیولوژیک که دارای عناصرغذایی باشد و موجب بالا بردن حاصلخیزی خاک و افزایش عملکرد کیفی و کمی محصول شود کود نامیده می شود. انواع کودها کودها به طور كلي به چهار دسته تقسیم می شوند كه عبارتند از: کودهای شیمیایی ، کود آلی یا ارگانیک، کود بیولوژیک یا زیستی و نانو کودها.

ورود به صفحه مربوطه...


خرید انواع تسمه خودرو با بهترین کیفیت
 

خرید انواع تسمه خودرو با بهترین کیفیت

وظیفه‌ی تسمه های جلو موتور چیست؟​ ​از گذشته تا امروز، موتورهای احتراق داخلی از تسمه و قرقره‌های برای انتقال نیرو به اجزایی مانند پمپ‌های آب و سیستم‌های تهویه هوا استفاده می کنند. اگرچه تکنولوژی پیشرفت کرده‌است، تسمه همچنان یک جزء حیاتی در اغلب اتومبیل‌ها، وانت‌ها و شاسی بلندها است. انواع تسمه در خودروها تسمه دینام (پروانه یا مارپیچ) تسمه تایم

ورود به صفحه مربوطه...


لنت ترمز - خرید بهترین لنت ترمز برای انواع خودرو
 

لنت ترمز - خرید بهترین لنت ترمز برای انواع خودرو

لنت ترمز شامل دو بخش می‌شود: یک سطح محکم (کفشک لنت) که سطحی اصطکاکی (لقمه لنت) بر روی آن قرار دارد. هنگامی که شما پدال ترمز را فشار می‌دهید، سطح اصطکاکیِ لنت به بخش داخلی و خارجیِ روتر ترمز چسبیده و به خاطر اصطکاک بین این دو بخش سرعت خودرو به طور کنترل شده کاهش پیدا می‌کند. لقمه لنت به 5 دسته تقسیم می‌شود: 1.نیمه متالیک 2. بدون آزبست ارگانیک (NAO) 3. کم متالیک 4. سرامیکی 5. زینتری

ورود به صفحه مربوطه...


ارائه انواع لیفتراک دستی، گازی ، دیزلی (Forklift) در باشگاه صنایع برتر ایران
 

ارائه انواع لیفتراک دستی، گازی ، دیزلی (Forklift) در باشگاه صنایع برتر ایران

لیست قیمت لیفتراک در شرکت های تولید کننده لیفتراک،استاکر و سایر ادوات انبار داری در تمامی کشورها مشخص و نرخ افزایشی این محصولات نیز قابل پیش بینی است ولی متاسفانه در ایران به این شکل نبوده بطوریکه وابسته به یکسری موارد می باشد که اگر شما نیز قصد خرید لیفتراک با یا گرفتن قیمت لیفتراک را دارید این مقاله را با دقت مطالعه کنید. قیمت لیفتراک جدا از برند و شرکت تولید کننده آن، از زمان ورود به ایران شامل نوسانات قیمتی می شود تا زمانی که به دست مشتری برسد؛ که از جمله مواردی که باعث این نوسانات می شود در زیر آمده است.

ورود به صفحه مربوطه...


انواع شیرآلات مورد استفاده تاسیسات
 

انواع شیرآلات مورد استفاده تاسیسات

شیرآلات نقش بسیار مهمی را در پایپینگ و انتقال سیال را ایفا میکنند ، شیرآلات با توجه به سیالی که از آن عبور میکند و با توجه به محیطی که در آن قرار دارد می تواند آلیاژهای متفاوتی در بدنه و اجزای داخلی خود داشته باشد که عبارتند از : - شیرآلات چدنی - شیرآلات برنجی - شیرآلات فولادی - شیرآلات استنلس استیل شیرآلات به صورت عمده در تاسیسات ساختمانی و صنعت مورد استفاده قرار میگیرد که با توجه به کارکرد و اهداف نوع آلیاژ آن ها مشخص می شود . به عنوان مثال در تاسیسات ساختمانی و برای موتورخانه و سیستم آبرسانی اغلب از شیرآلات برنجی و شیرآلات چدنی استفاده می شود و به ندرت از شیرآلات فولادی و استنلس استیل استفاده شود .

ورود به صفحه مربوطه...

 

شما در حال مشاهده سایت alinclub.ir می باشید. عنوان قبلی این وب سایت بوده است .
کلمات کلیدی این سایت در گذشته :
.
توضیحاتی در مورد فعالیت قبلی :
 

{jcomments on}

 

Expand: all, none

مقالات

Template Design: tines.ir - تاینی